лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

S'mime сертифікат захищає конфіденційність Вашого повідомлення за допомогою шифрування сертифікатом і технології цифрового підпису. Ви можете заархівувати всю конфіденційну інформацію в своїй поштовій скриньці. Зашифрована електронна пошта захищає конфіденційність повідомлення, перетворюючи його з читаного відкритого тексту в зашифрований текст, який не може бути прочитаний. Тільки одержувач, який має закритий ключ, який відповідає відкритому ключу, використаним для шифрування повідомлення, може розшифрувати повідомлення для читання, будь-який одержувач без відповідного закритого ключа бачить закодований текст. Найбільш важливим є те, що вся робота щодо шифрування автоматично виконується поштовим клієнтом.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua